Borsa Bulls & Bears

Eşsiz konsepti ile unutulmaz bir eğlence sağlayan Borsa Bulls & Bears, Türbükü’de sizlerledir.Dünyanın ilk içki borsası olarak açılan marka, yaklaşık yirmi senelik tecrübesini kaliteli hizmetlerine yansıtır. İçkilerin müşteri arz ve taleplerine bağlı olarak değişiklik göstermesi, bu sıra dışı konseptin temelini oluşturur. Geniş LED boarda yansıtılan fiyatlar, saat ilerledikçe değişiklik gösterir ve tüm gece boyunca eğlencenin devam etmesini sağlar.

Borsa Bulls & Bears Bodrum

Bodrum’da ilgi gören Borsa Bulls & Bears’ın ilk şubesi Ankara’da açılmıştır. Sonrasında İstanbul, Antalya gibi, ülkemizin çok çeşitli noktalarda şubelerimiz hizmetinize sunulmuştur.Sürekli olarak geliştirilen ve müşteri isteklerine göre yenilenen bir hizmet sürecimiz bulunur.

Borsa Bulls & Bears Yemekleri

Dikkat çekici içecek servisinin yanı sıra, yemek hizmetleri de mekân kapsamında sunulur. Akşam sekiz buçuğa kadar, özel iskelemizde restoran hizmeti bulunur. Restoran hizmetleri, İtalyan mutfağı ağırlıklıdır ve sağlıklı menü seçeneklerine sahiptir. Sekiz buçuktan sonra bara dönüşen mekanımızda volümlü içki tüketimi yapma imkanları vardır.

Beğendin mi? Paylaş!

Leave Comment