Borsa On the Beach

Yaz tatilinin vazgeçilmez parçası olan sahil keyfinizi farklı bir seviyeye çıkaracak Borsa On the Beach, sizlerle buluşturulur. Kapsamlı sahil hizmetimiz içerisinde, müşterilerin tüm ihtiyaçlarına yanıt veren seçenekler sunulur. Türkbükü bölgesinin en büyük iskelelerinden birinde, eğlence ve mutluluk dolu bir tatil geçirebilirsiniz.

Borsa On the Beach Bodrum

Müşteri konforu ve isteklerinin yanı sıra, hijyen de bir öncelik haline getirilmiştir. Temizlik standartlarına uygun bir alanda güvenli bir tatil geçirebilirsiniz. Toplam iki yüz kişilik şezlong ve oturum kapasitesine sahip sahilde kolayca yer bulabilirsiniz. Geniş tasarımı sayesinde müşterilere konfor ve kişisel alan sunan sahilin keyfini çıkarabilirsiniz. Kişisel alanına ekstra özen gösterenler için oluşturulmuş Borsa On the Beach VIP locaları tercih edebilirsiniz.

Borsa On the Beach Rezervasyon

Emre Doğuşlu’nun müzik direktörlüğünü yaptığı mekânda, yaz boyu devam edecek eğlencelere katılabilirsiniz. Rezervasyonlarınızı yapmak için hemen iletişime geçebilirsiniz.Tüm sezon boyunca devam eden eşsiz sanatçı performanslarını, ilk sıralarda izleyebilirsiniz.Bu tatil sezonunda Kerem Tekinalp, Norm Ender, Cielo gibi sevilen isimlerin performansları, Borsa On the Beach farkıyla sizlerle buluşturulur.

Beğendin mi? Paylaş!

Leave Comment