Borsa Rooms & Villas

Konforlu bir tatil keyfini Bodrum’da deneyimlemek isteyenlere özel, Borsa Rooms Butik Otel, hizmetinizdedir. Modernize edilmiş dekorasyonlara sahip dokuz farklı odamızdan birisinde tatile başlayabilirsiniz. Odalarda tercih edilen mobilyaların işçiliğinden otel bünyesindeki restoranlara kadar her bir ayrıntı, müşterilerin memnuniyeti bir numaralı öncelik haline getirilerek seçilmiştir.

Bodrum Butik Otel Borsa Rooms

Bodrum’un berrak ve tertemiz sularında denize girebileceğiniz özel sahilinin keyfini çıkarabilirsiniz. Müşteri isteklerine uygun düzenlenen tatil sürecinde ister heyecanlarla dolu eğlencelere katılabilir ister sakin bir tatilin mutluluğunu yaşayabilirsiniz. Borsa Rooms Butik Otel’de tatile, kişisel isteklerinize göre yön vermenin konforunu tadabilirsiniz.

Tatilinizin sonunda dinlenmiş ve eğlenmiş şekilde ayrılacağınız bir deneyim için otelimizi tercih edebilirsiniz. Her gün nefis yemekler deneyimleyeceğiniz restoranlarımızın tadını çıkarabilirsiniz.

Borsa Rooms Fiyatları

İskelesinden özenle tasarlanmış odalara kadar tüm tatil beklentilerinizi karşılayacak bu deneyime, uygun fiyat aralıklarıyla ulaşabilirsiniz. Borsa Rooms Butik Otel’imizde geçirilen gün sayısına göre değişiklik gösteren fiyatları, bizimle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.Rezervasyonlarınızı şimdi yaparak otelde geçireceğiniz mutluluk dolu günleri planlamaya başlayabilirsiniz.

Beğendin mi? Paylaş!

Leave Comment