Gölköy Turizm ve Hayvancılık San. Tic. Ltd. Şti.’nin Bodrum – Türkbükü’nde hayata geçirdiği otel, restaurant, bar ve beach işletme marka konseptleri yeni nesil anlayışı ile değerli misafirlerini konuk etmektedir.

Doğa Tecrübesinden, Sahil Tecrübesine

Aile şirketi olan Gölköy Turizm, 6 yıldır Kastamonu merkezine 5 km uzaklıkta Gölköy’de Gölköy Yaşam Resort adında 15 dönüm arazi üzerine kurulmuş doğa ile iç içe bir oteli işletmektedir. Konaklama alanındaki tecrübelerini eğlence ve gastronomiyi de içine katarak Borsa Rooms Butik Otel’i ziyaretçilerine sunmuştur.

Şirketimiz hizmet sektöründeki tecrübeleri ile turizm sektöründeki planlarını bütünleştiren, Kastamonu ve Bodrum – Türkbükü‘ndeki gibi yeni nesil projeleri hayata geçirme arzusundadır.

Borsa Rooms Butik Otel çatısı altında 1 butik otel, 3 farklı hizmet konseptini bir arada barındıran, iddialı mix işletme olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Konaklama, gastronomi ve eğlenceyi tek çatı altında toplamayı başaran Borsa Rooms, bünyesindeki diğer mekanlarla Bodrum – Türkbükü’nün gözdesi haline geldi. En büyük hedeflerimizden bir tanesi değerli misafirlerimizin kaplerine dokunabilmektir.

Misafir Memnuniyetini Zirvede Yaşatmak

Otelde konaklama için ağırlayacağımız değerli misafirlerimize özel ilgi ve özel hizmet anlayışıyla, istek ve arzularınızı eksiksiz yerine getirmek anlayışı ile yola çıkmıştır.

Egenin incisi Bodrum – Türkbükü’nde en geniş iskelesine sahip Borsa Rooms’da kullanılan tüm eşya ve dekorlar Hindistan’dan özel olarak el işçiliği ile yaptırılmış ve getirilmiştir. Sizleri en iyi şekilde ağırlayabilmek adına diğer işletmelerimizi aynı çatı altında toplayarak kaliteli vakit geçirmenizi istedik.

Kendimize belirlediğimiz misyonda misafir memnuniyetini bire bir karşılayarak zirveye çıkarmak birinci önceliklerimiz arasındadır.