Sexyfish Balık & Sushi

Balık ve deniz ürünleri keyfini yepyeni bir konsepte taşıyan Sexyfish, kapılarını sizlere açar.Yemek keyfini bar eğlencesiyle devam ettiren mekânımız, ortalama altmış kişilik bir kapasiteye sahiptir. Dikkat çekici konseptimiz, müşterilerin seçim yapabileceği farklı menüler içerir. Menü içerikleri sabittir ve en lezzetli servis sıralaması sizler için oluşturulmuştur.

Sexyfish Menüleri

Sexyfish kapsamında sunulan menüler, limitli alkollü, limitsiz alkollü gibi farklı özellikteki seçeneklerdir. Müşterilerin içecek tercihlerine bağlı olarak sabit menüler arasından tercihlerini yapma fırsatı bulunur. Şampanya ve havyar ikramı ile başlayan servisimiz, gece boyu devam eder. Menülerin içeriği, klasik balık mahsullerinden ilgi çekici kabuklulara kadar değişiklik gösterir. Hem yeni tatlar deneme hem de en sevilen lezzetlere bir arada ulaşma zevki, restoranımızda sunulur.

Sexyfish Restoran

Restoran rezervasyonları ile masanızı ayırtmak ve eğlence dolu gecenizi önceden planlamak çok kolaydır. +90 532 202 78 37 numarasından bizimle iletişime geçebilir, rezervasyon işlemlerinizi hemen tamamlayabilirsiniz. Balık ve deniz ürünlerinin lezzetini eğlenceli bir konseptte deneyimlemek için Sexyfish restoranını tercih edebilirsiniz.

Beğendin mi? Paylaş!

Leave Comment