DÜNYADA İLK İÇKİ BORSASIÖNCE RESTAURANT, SONRA BAR

İlk olarak 2001 yılında Ankara’da dünyanın ilk içki borsası olarak açılan marka daha sonra sırasıyla İstanbul ve Antalya’da şubeler açmış ve açıldığı her yerde çok büyük ilgi ile karşılaşmış bir konsepttir.

Sahip olduğu patentli sistemi sayesinde müşterilerinin arz ve talebine göre fiyatlarla müşteriye hizmet verilen Üzüm Kızı Bulls & Bears da iddialı bir İtalyan mutfağı ağırlıklı, yeni nesil healthy protein menüleri ile misafirlerine hizmet vermektedir.

Sushi Bar

Yeni konseptimiz ile Sushi Bar ile de Üzüm Kızı Bulls & Bears’da italyan mutfak lezzetlerimizle birlikte sushi menülerimizi de sizlere sunmaktan mutluluk duyarız.

Türkbükü’nde 500 m2’lik özel iskelesinde akşam saat 20:30’dan sonra önce restaurant, sonra bara dönen mekanda iddialı dekor ve ambiyans ile müşterilerine en iyi müzik kalitesi vadetmektedir. Üzüm Kızı Bulls & Bears dünyada ilk olma özelliği olan eğlenceye endeksli içki borsası ile de müşterilerine keyifli ve farklı Türkbükü akşamları vadediyor.

Hizmet anlayışı ile her grup içkiyi aynı anda müşteriye değişik fırsatlar sunarak volümlü tüketim yapmalarını sağlayan, ayrıca sahip olduğu led board, kayan yazı ve video wall’lar sayesinde markaların ürünlerini mekan içinde daha çok ön plana çıkaran farklı bir konsepttir.
ÜZÜM KIZI BULLS & BEARS

Çalışma Saatleri

Farklı konsept ve tasarıma sahip olan
Borsa Bulls & Bears dünyanın ilk içki borsasıdır.

Faaliyet Saati
Her gün 20:30’dan sonra

İletişime Geç

Rezervasyon

Otel ve diğer tüm misafirlerimize hizmet vermektedir.
Detaylı bilgi ve rezervasyon için iletişime geçebilirsiniz.

İletişim
+90 532 206 72 37

Rezervasyon

Üzüm Kızı Bulls & Bears Fotoğraf Galerisi