Üzüm Kızı Meyhane

Özel ambiyansı ile yeni nesil bir meyhane deneyimi sunan Üzüm Kızı, Türkübükü’de hizmetinizdedir. İki yüz elli kişilik geniş kapasitesi, eğlencenin katlanarak artmasını sağlar. Üzüm Kızı Meyhane sahnemiz, sevilen isimlerin performansları için tasarlanmıştır. Haftanın beş günü sahne alan sanatçılar arasında, Metin Arolat, Buzuki Orhan, Cevher, Bülent Özdemir ve Ege yer alır. Meyhanemizin star galası gecelerinde ise, sevilen sanatçılar misafir olarak performans sergiler. Üzüm Kızı’nın kendi sahne ekibi de haftanın birkaç günü sizlerle buluşturulur.

Üzüm Kızı Meyhane Bodrum

Her bir hizmet ayrıntısıyla yeni nesil eğlence sunduğumuz meyhanemiz, enfes yemeklere sahiptir. Yemekler, Şef Serkan Pakkan ve uzman ekibi tarafından hazırlanır. Akşam yemeğinizi unutulmaz bir eğlenceyle birleştirmek isterseniz Üzüm Kızı Meyhane’yi hemen ziyaret edebilirsiniz.

Üzüm Kızı Meyhane Menü

İşletmemizde sunulan menüler, en taze ve en lezzetli yemekler sunulacak şekilde hazırlanır. Rezervasyon, mevcut menü içerikleri gibi öğrenmek istediğiniz detaylar için Üzüm Kızı Meyhane iletişim bilgilerinden yararlanabilirsiniz. +90 532 226 59 37 numarasından kolayca iletişim sağlayabilirsiniz.

Beğendin mi? Paylaş!

Leave Comment